Si te bej te me shkruaj nje femer? - Pyetper

×
Hyrja
Profili

Si te bej te me shkruaj nje femer?

Si te bej te me shkruaj nje femer?

· 3 · 331

  • Postime: 21592

ne: 24-03-2020, 20:15:05
Si te bej te me shkruaj nje femer?
 
« Editimi i fundit: 14-10-2020, 23:35:29 nga M A X »

  • Postime: 26707
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-04-2020, 18:06:38
Shkruaji: "Nuk do ta besosh se cfare me ndodhi sot!" - Ne 99% te rasteve do te pergjigjet mbi te gjitha nga kurioziteti por dhe nga interesi. Prej aty, dmth si te jete pergjigjur vazhdon si te duash pastaj.

  • Postime: 26707
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 29-04-2020, 23:48:55
1. Ky person është dikush që do gëzohej nëse do merrte mesazh nga ju

Nëse përgjigja është “po”, ai do gëzohej nga mesazhi juaj, mos prisni më. Shpejtoni se më pas mund të jetë vonë.

2. Ky mashkull nuk merr asnjë hap për të qëndruar me ju

Ju keni frikë nga lidhja juaj me të, sepse e dalloni që ai as nuk nuk e merr mundimin t’ju kushtojë vëmendjen e duhur. Sipas intv ju meritoni më të mirin, prandaj mos e humbisni kohën tuaj me dikë që nuk ja vlen.

3. Nuk duhet të ju kapë paniku

Ju sapo i keni shkruar dhe nuk keni marrë përgjigje ende. Qetësohuni, ndoshta nuk ka pasur mundësi. Femrat, i kap paniku direkt dhe humbasin vlerat në sytë e një mashkulli.

4. Selektoni

Ndoshta keni disa meshkuj që ju pëlqejnë. Bëni një selektim, ndaj tyre dhe zgjidhni atë që vërtetë do donit të dilnit.

5. Mos fantazoni

Femrat, në momentin e parë që ai nuk i kthen mesazh, fantazojnë shumë gjëra. Mos i fusni vetes siklete të kota. Prisni! https://www.zerion.net/ndjenja/ti-shkruaj-apo-mos-ti-shkruaj/

Temat e fundit