×
Hyrja
Profili

Si te bejme update Android?

Si te bejme update Android?

· 2 · 120

  • Postime: 21592
InfoZ
ne: 24-03-2020, 20:13:06
Si te bejme update telefonit me Android?

  • Postime: 26671
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 01-04-2020, 23:57:27
Zakonisht vjen vete njoftimi qe duhet bere update sistemi dhe vec ndjek hapat pastaj.
Por dhe mund te kontrollohet duke shkuar tek Settings, pastaj te About Phone, pastaj te Check for Updates dhe nese ka ndonje ndiqen hapat per instalimin e versionit me te ri te Android.

Temat e fundit