×
Hyrja
Profili

Si te fitoj para duke luajtur?

Si te fitoj para duke luajtur?

· 2 · 145

  • Postime: 21592

ne: 23-03-2020, 12:41:19
Si te fitoj para duke luajtur me lojra?

  • Postime: 26690
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-04-2020, 20:39:07
Per te fituar duke luajtur lojra duhet te beheni lojtar profesionist i ketyre lojrave dhe te merrni pjese ne kampionatet e-sports.
Nje tjeter mundesi eshte te tregoni veten duke luajtur apo te tregoni per lojrat e si luhen ato me ane te videove ne Youtube.
Mund dhe te transmetoni live direkt lojen tuaj ne Twitch.

Temat e fundit