×

Si te fitoj para nga Google?

Si te fitoj para nga Google?

· 2 · 75

  • Postime: 21111
InfoZ
ne: 23-03-2020, 12:40:07
Si te fitoj para nga Google?

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 29-04-2020, 23:06:02
Me ane te Google mund te fitohen para te mira online nqs ne radhe te pare keni nje website apo app shume popullor, qe ka goxha trafik. Nqs keni nje website, blog apo App duhet te aplikoni ne Google Adsense, dhe pasi te merrni miratimin e Google, vendos kodin perkates te Adsense dhe prej atij momenti mund te filloni te fitoni para me ane te Google. Kini parasysh qe mund te jete problematike te perdorni Adsense ne faqe shqip, sepse ato akoma nuk i suportojne faqet shqiptare ne gjuhen shqipe, edhe se gjithesesi kohet e fundit plot faqe shqiptare po perdorin perseri reklamat e Adsense.

Lexo me shume ketu: https://www.zerion.net/fito-online/
 

Sa para do të humbin këngëtarët shqiptarë këtë verë

Nisur nga InfoZRubrika VIP

Postimi i fundit 01-06-2020, 22:29:08
nga InfoZ
ndjenjat e para te shtatzanis

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:00:33
nga InfoZ
Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 08-05-2020, 22:39:30
nga M A X
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Si te nderroj passwordin ne Google?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 01-04-2020, 18:22:22
nga M A X