×

Si te fitoj para nga shtepia?

Si te fitoj para nga shtepia?

· 2 · 72

  • Postime: 21111
InfoZ
ne: 23-03-2020, 12:40:31
Si te fitoj para nga shtepia?

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 30-04-2020, 00:30:10
Para online fitohen me shume menyra. Mund te fitohen me ane te ndonje websiti, blog apo app qe ka goxha trafik duke perdorur Google Adsense psh. Mund te fitoni gjithashtu dhe me ane te profilit ne Instagram apo Fanpage ne Facebook, nese keni shume followers duke shitur direkt produkte apo duke reklamuar te tjeret duke u bere influencer. Mund te fitohen dhe me ane te Youtube, nese keni shume video qe jane shume te shikuara. Nje tjeter mundesi per te fituar online eshte dhe Dropshipping. Keto jane mundesite kryesore, sepse ka plot te tjera. Ajo qe vlen per te gjitha eshte se duhet kudo shume kohe, perkushtim dhe pasion.

Shiko per me shume keto tema:
https://www.zerion.net/fito-online/
https://www.zerion.net/pyetper/si-te-fitosh-para-ne-instagram/
https://www.zerion.net/pyetper/si-te-fitosh-para-nga-youtube/
https://www.zerion.net/pyetper/si-te-fitosh-para-nga-google/
https://www.zerion.net/pyetper/si-te-fitoj-para-me-facebook/
https://www.zerion.net/fito-online/15-vjecari-shqiptar-qe-u-be-milionier-me-dropshipping/
 

Sa para do të humbin këngëtarët shqiptarë këtë verë

Nisur nga InfoZRubrika VIP

Postimi i fundit 01-06-2020, 22:29:08
nga InfoZ
ndjenjat e para te shtatzanis

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:00:33
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Si te kursejme para?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 20:09:34
nga M A X
Si te fitosh para ne Instagram?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 19:42:34
nga M A X