Si te fitoj para nga shtepia? - Pyetper

×
Hyrja
Profili

Si te fitoj para nga shtepia?

Si te fitoj para nga shtepia?

· 2 · 260

  • Postime: 21592

ne: 23-03-2020, 12:40:31
Si te fitoj para nga shtepia?

  • Postime: 26707
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 30-04-2020, 00:30:10
Para online fitohen me shume menyra. Mund te fitohen me ane te ndonje websiti, blog apo app qe ka goxha trafik duke perdorur Google Adsense psh. Mund te fitoni gjithashtu dhe me ane te profilit ne Instagram apo Fanpage ne Facebook, nese keni shume followers duke shitur direkt produkte apo duke reklamuar te tjeret duke u bere influencer. Mund te fitohen dhe me ane te Youtube, nese keni shume video qe jane shume te shikuara. Nje tjeter mundesi per te fituar online eshte dhe Dropshipping. Keto jane mundesite kryesore, sepse ka plot te tjera. Ajo qe vlen per te gjitha eshte se duhet kudo shume kohe, perkushtim dhe pasion.

Shiko per me shume keto tema:
https://www.zerion.net/fito-online/
https://www.zerion.net/pyetper/si-te-fitosh-para-ne-instagram/
https://www.zerion.net/pyetper/si-te-fitosh-para-nga-youtube/
https://www.zerion.net/pyetper/si-te-fitosh-para-nga-google/
https://www.zerion.net/pyetper/si-te-fitoj-para-me-facebook/
https://www.zerion.net/fito-online/15-vjecari-shqiptar-qe-u-be-milionier-me-dropshipping/

Temat e fundit