×
Hyrja
Profili

Si te fitosh para ne Instagram?

Si te fitosh para ne Instagram?

· 2 · 143

  • Postime: 21592

ne: 23-03-2020, 12:47:24
Si te fitosh para me ane te Instagram?

  • Postime: 26676
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-04-2020, 19:42:34
Per te fituar para ne Instagram fillimisht duhet te postoni rregullisht dhe gjera me cilesi e me interes per njerezit. Qellimi i pare duhet te jete te shtoni sa me shume ndjekes. Pasi te keni arritur nje audience te madhe, zakonisht dicka qe i kalon te pakten 10 mije ndjekes (followers) atehere mund te mendoni per te bere para me IG. Sa me shume ndjekes aq me mire eshte dhe aq me shume mund te fitoni. Instagram vete nuk ka ndonje program qe te ben te mundur te fitosh para me fototgrafite apo videot qe poston aty, ashtu si Youtube psh. Ju duhet te kontaktoni firma te ndryshme per t'i ofruar mundesi reklamimi, ose nese jeni vertet goxha te njohur do te jene firmat qe do te vijne te ju kontaktojne per te reklamuar veten te ju. Si influencer mund te fitosh gjithesesi shume para duke reklamuar produkte apo sherbime te ndryshme nga firma qe kane interes per ju dhe publikun tuaj. Keshtu mund te fitohen para me ane te Instagram.

Temat e fundit