×
Hyrja
Profili

Si te fitosh para nga Youtube?

Si te fitosh para nga Youtube?

· 2 · 145

  • Postime: 21592

ne: 23-03-2020, 12:46:52
Si te fitosh para nga Youtube?

  • Postime: 26690
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-04-2020, 19:32:34
Youtube eshte bere sot platforma numer 1 per video online. Aq popullore eshte YT sa dhe TV tradicionale po humbin kundrejt saj. Keshtu qe dhe mundesite per te fituar me ane te Youtube jane te shumta, nese punoni me perkushtim dhe seriozitet. Per te fituar para me Youtube duhet te krijoni video cilesore dhe te kerkuara nga publiku. Duhet dhe te publikoni rregullisht dhe  shpesh videoklipe te reja. Zakonisht rezultatet me te mira arrihen kur keni pasion per dicka dhe rreth atij pasioni krijoni video per te publikuar ne Youtube.
Per te filluar te fitoni para direkt nga vete sistemi i Youtube duhet te arrini pikesepari +1000 abonente si dhe videot tuaja duhet te jene shikuar +4000 ore. Pasi te keni arritur keto parametra duhet bere kerkese ne departamentin perkates te YT, pastaj mund te filloni te fitoni.

Temat e fundit