Si te kemi trup te bukur? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Si te kemi trup te bukur?

   Si te kemi trup te bukur?

  · 2 · 435

  • Postime: 25421
  • Karma: +0/-0

  ne: 24-03-2020, 18:24:33
  Si te kemi trup te bukur?

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 10-04-2020, 22:06:05
  Me sport e aktivitet fizik. Me kujdes me ushqimin. Duke mos ngrene ose duke ngrene shume shume pak embelsira. Duke mos pire alkol. Duke mos konsumuar duhan dhe cdo droge tjeter. Dhe gjene te mira.

  Temat e fundit