Si te nderroj passwordin ne Google? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Si te nderroj passwordin ne Google?

   Si te nderroj passwordin ne Google?

  · 2 · 444

  • Postime: 25470
  • Karma: +0/-0

  ne: 24-03-2020, 11:33:05
  Si te nderroj apo ndryshoj passwordin ose fjalekalimin ne Google?

  • Postime: 28654
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 01-04-2020, 18:22:22
  Per te ndryshuar passwordin e Google dhe gjithe sherbimeve te Google, si psh Gmail apo Youtube shkoni ne kete adrese https://accounts.google.com/signin/recovery

  Temat e fundit