Si te nderroj passwordin ne Google? - Pyetper

×
Hyrja
Profili

Si te nderroj passwordin ne Google?

Si te nderroj passwordin ne Google?

· 2 · 123

  • Postime: 21592

ne: 24-03-2020, 11:33:05
Si te nderroj apo ndryshoj passwordin ose fjalekalimin ne Google?

  • Postime: 26707
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-04-2020, 18:22:22
Per te ndryshuar passwordin e Google dhe gjithe sherbimeve te Google, si psh Gmail apo Youtube shkoni ne kete adrese https://accounts.google.com/signin/recovery

Temat e fundit