Si te perdor TikTok? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te perdor TikTok?

Si te perdor TikTok?

· 2 · 216

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 23-03-2020, 13:06:09
Si te perdor TikTok?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-04-2020, 18:52:56
Per te perdorur TikTok duhet te shkarkoni aplikacionin perkates. Ne varesi te telefonit qe perdorni shkoni ne app store perkates (app store per apple dhe google play per telefonat me android) dhe prej aty kerkoni separi aplikacionin dhe shkarkojeni.
Shkoni dhe ketu https://www.tiktok.com/ per t'u drejtuar ne platformen perkatese per te bere shkarkimin e aplikacionit.

Temat e fundit