Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Qytetari ri
« ne: 15-03-2021, 21:24:05 »

Postuar nga: M A X
« ne: 29-04-2020, 01:13:47 »

Per t'u rregjistruar ne Pinterest mjafton te shkoni ne adresen Pinterest.com dhe menjehere do ju kerkohet automatikisht te identifikoheni ose te rregjistroheni.
Nese shkarkoni aplikacionin perkates po ashtu do ju kerkohet qe te beni rregjistrimin.
Postuar nga: 12:51
« ne: 21-03-2020, 17:56:32 »

Si te rregjistrohem ne Pinterest?