Si te rregjistrohem ne Pinterest? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te rregjistrohem ne Pinterest?

Si te rregjistrohem ne Pinterest?

· 3 · 302

  • Postime: 25427
  • Karma: +0/-0

ne: 21-03-2020, 17:56:32
Si te rregjistrohem ne Pinterest?

  • Postime: 28584
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-04-2020, 01:13:47
Per t'u rregjistruar ne Pinterest mjafton te shkoni ne adresen Pinterest.com dhe menjehere do ju kerkohet automatikisht te identifikoheni ose te rregjistroheni.
Nese shkarkoni aplikacionin perkates po ashtu do ju kerkohet qe te beni rregjistrimin.

  • Postime: 204
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 15-03-2021, 21:24:05

Temat e fundit