Si te ruaj foto nga Instagram? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te ruaj foto nga Instagram?

Si te ruaj foto nga Instagram?

· 3 · 436

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 24-03-2020, 14:40:25
Si te ruaj apo shkarkoj fotografite nga Instagram?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 04-04-2020, 11:04:26
E vetmja mundesi e thjeshte eshte t'i besh screenshot dhe ta presesh pastaj foton.

  • Postime: 728
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 03-01-2021, 21:51:53
Shkarkoni aplikacionin e quajtur Instake Downloader, i cili mundeson shkarkimin shumë te lehtë te fotografive dhe videove nga Instagram. Mjafton vetem te kopjoni adresen e fotografise nga IG pastaj vetem hapni aplikacionin ne fjale dhe shkarkimi behet ne menyre automatike.

Temat e fundit