Si te ruaj foto nga Instagram? - Pyetper

×
Hyrja
Profili

Si te ruaj foto nga Instagram?

Si te ruaj foto nga Instagram?

· 2 · 158

  • Postime: 21592

ne: 24-03-2020, 14:40:25
Si te ruaj apo shkarkoj fotografite nga Instagram?

  • Postime: 26706
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 04-04-2020, 11:04:26
E vetmja mundesi e thjeshte eshte t'i besh screenshot dhe ta presesh pastaj foton.

Temat e fundit