Si te shkarkoj muzik nga Youtube? - Pyetper

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te shkarkoj muzik nga Youtube?

Si te shkarkoj muzik nga Youtube?

· 2 · 257

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 23-03-2020, 12:52:37
Si te shkarkojme muzik nga Youtube?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-04-2020, 17:14:54
Per te shkarkuar videot muzikore nga Youtube nese nuk je abonent i sherbimit me pagese te Youtube nuk mund te behet ne rruge direkte sepse vete YT nuk e mundeson, por mund te perdoren sherbime te treta, si psh y2mate.com apo keepvid.ch
Nese beheni abonues i Youtube Music mund te shkarkoni video dhe muzike sa te doni dhe ta degjoni offline, kur nuk jeni te lidhur me internetin, apo kur nuk deshironi te harxhoni internetin.

Temat e fundit