×
Hyrja
Profili

Si te shkarkoj WhatsApp ne telefon?

Si te shkarkoj WhatsApp ne telefon?

· 2 · 123

  • Postime: 21592

ne: 23-03-2020, 12:55:31
Si te shkarkoj WhatsApp ne telefon?

  • Postime: 26676
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-04-2020, 19:24:35
Per te shkarkuar aplikacionin e WhatsApp duhet te shkoni ne AppStore perkates.
Nese jeni perdorues i iPhone apo iPad shkoni ne App Store te Apple dhe kerkoni aty per WhatsApp dhe e instaloni pastaj.
Nese jeni perdorues i ndonje telefoni me Android si psh Samsung, LG, Huawei etj si keto, duhet te shkoni ne Google Play Store dhe aty kerkoni e instaloni aplikacionin e Facebook. Kaq e thjeshte eshte.

Temat e fundit