Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Qytetari ri
« ne: 16-03-2021, 08:48:20 »

Postuar nga: M A X
« ne: 27-03-2020, 21:53:14 »

Perberesit: qumesht dhe fare kosi
Pergatitja e Kosit:
Qumeshti valohet dhe lihet te ftohet deri sa te duroj gishti. Hidhet ne ene, shtohet fara e perzier me pak qumesht (1 luge gjelle kos per 1 liter qumesht) dhe mbulohet ne vend te ngrohte per
2-3 ore. Ne stinen e veres ena mund te futet ne qese plastmasi dhe te lihet pa u
mbuluar. Kosi behet i tharte kur qumshti zihet i nxehte dhe hidhet shume fare kosi.
Postuar nga: 12:51
« ne: 21-03-2020, 16:52:19 »

Me tregoni qysh zihet apo behet kosi?