×

Vetem per rrymat e soul dhe hip-hop/R'n'B.

Eminem - mbreti i Hip Hop-it

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga erlehta    · 4 · 474

Coolio

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 342

CILI MENDONI SE ESHTE REPERI ME I MIRE SHQIPTAR?

Nisur nga djdip  | Postimi i fundit nga `annoonim    « 1 2 3 4 » · 92 · 16239

Reperi i huaj i preferuar?

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga AK54    · 22 · 3442

Deshtoi Koncerti i UnikKatilit!!!

Nisur nga Alb4nian  | Postimi i fundit nga Vdekjerenceve    · 7 · 2409

Eminem - Not Afraid

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga JustA    · 1 · 1173

Mc-Atlantis - Heyy Zemer

Nisur nga Albalove  | Postimi i fundit nga Albalove    · 0 · 827

Spinxak

Nisur nga Bizenitim  | Postimi i fundit nga Kushtrimnorway    · 2 · 897

DS Records Audio

Nisur nga dsshkup  | Postimi i fundit nga dsshkup    · 0 · 880

Pelqeni West, East, South apo North?

Nisur nga ori.cool  | Postimi i fundit nga aldo cela    · 3 · 3694

Rap in Albania

Nisur nga NutsMc  | Postimi i fundit nga shirgjani    · 2 · 1571

dem baba dem

Nisur nga dem baba dem  | Postimi i fundit nga azizi    · 1 · 1290

Historia e brezit Hip Hop !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Veleshta1    · 1 · 3591

UNTOUCHABLES-MC

Nisur nga nos  | Postimi i fundit nga nos    · 0 · 1053