Inxhinieri i Microsoft Kalon tek Google

· 1 · 417

Inxhinieri i Microsoft Kalon tek Google

· 1 · 417

 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  ergisi
  ne: 17-12-2013, 20:35:29


  laise Aguera y Arcas, që është një inxhinier dhe ekspert i fotografisë që ka luajtur një rol kyç në zhvillimin e “motorit” Bing të ndërmarrjes Microsoft, sipas një  ....
  Lexo me shume:
  http://bit.ly/1c9RYwH
  « Editimi i fundit: 14-02-2019, 00:39:25 nga M A X »