×

Inxhinieri i Microsoft Kalon tek Google

Inxhinieri i Microsoft Kalon tek Google

· 1 · 462

  • Postime: 87
  • Gjinia: Mashkull
ergisi
ne: 17-12-2013, 20:35:29


laise Aguera y Arcas, që është një inxhinier dhe ekspert i fotografisë që ka luajtur një rol kyç në zhvillimin e “motorit” Bing të ndërmarrjes Microsoft, sipas një  ....
Lexo me shume:
http://bit.ly/1c9RYwH
« Editimi i fundit: 14-02-2019, 00:39:25 nga M A X »