×

 Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës

· 5 · 424

 Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës

· 5 · 424
 • i identifikuar
  SportNews
  ne: 18-10-2011, 04:50:08
  Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës

  Fushata e Champions League do te mberrije ne mes te rruges, me ndeshjet e treta qe do te luhen te marten dhe te merkuren. Vizita e Bajernit ne Napoli eshte ndeshja me e shumepritur e javes, ne te njejten kohe qe Reali dhe Arsenali kane dy sfida te “sikletshme” franceze, perballe Lionit dhe Marsejes.


  http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=220800

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Gjumashi
  #1 ne: 09-04-2019, 10:07:36
  Sot në mbrëmje do të startojë edhe faza më emocionuese e Champions League. Skuadrat e para që do të zbresin në do të jenë Totenhem & Mançester Siti, dhe Liverpulit & Portos.

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  erlehta
  #2 ne: 09-04-2019, 10:24:00
  Do preferoja ta fitonte kupen njera nga përfaqësueset e liges angleze😄.

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Gjumashi
  #3 ne: 09-04-2019, 10:41:13
  erlehta, si psh Manchester United :D

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  erlehta
  #4 ne: 09-04-2019, 10:47:05
  Mhhhhhh, Liverpooli me shumë se me pelqen Klopi 😄.
  E kam perzemer qëkur trajnonte Dortmundin 😁