Rilindja Kombetare


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime per shqiptaret gjate periudhes se rilindjes kombetare shqiptare.

Pergjigje nga: olti

Prend Doçi

M A X
21-03-2012, 23:30:15
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-01-2010, 17:23:33

Hasan Prishtina – “Nji shkurtim kujtimesh mbi kryengritjen shqyptare…"

Shpia Botuese Rrokullia nxori në shitje librin “Nji shkurtim kujtimesh mbikryengritjen shqyptare të vjetit 1912” të atdhetarit vetëmohues HasanPrishtina. Në të, ndër të tjera, lexoni:• Cilat janë shkaqet e kryengritjes shqiptare të vitit 1912ë• Si reagojnë më se 200 deputetë të Parlamentit Osman...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe