×

Rreth Filmave

Citime nga filmat!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Masha    « 1 2 » · 31 · 6024

Historia e Filmit!

Nisur nga erlehta  | Postimi i fundit nga erlehta    · 1 · 3460

“West Side Story”

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 272

Buried 2010 - Dramë ,Mister

Nisur nga VM.  | Postimi i fundit nga VM.    · 0 · 276

Filmi The Way Back

Nisur nga VM.  | Postimi i fundit nga VM.    · 0 · 295

Killer Elite, nje film plot aksion.

Nisur nga VM.  | Postimi i fundit nga VM.    · 0 · 530

Der Albaner/ Shqiptari, a e pate?

Nisur nga DiniL  | Postimi i fundit nga Shej    · 8 · 1282

Cilin film vizatimor mbani mend nga femijeria?

Nisur nga Dora  | Postimi i fundit nga zekije curri    · 9 · 4771

Filmi: " Bride Wars"

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga Zara    · 2 · 2333

Iliada kineze

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 654

Filma qe nuk duhen humbur

Nisur nga turi  | Postimi i fundit nga turi    « 1 2 » · 43 · 5234

Filmi: "Gran Torino"

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga eurogina    · 0 · 581

Filmi: "Valkyrie"

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga eurogina    · 0 · 526

You Don't Mess with the Zohan

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 7 · 826

Filmi: "The Wrestler"

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga Dora    · 1 · 703

Filmi: " Pasagjeret"

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga eurogina    · 0 · 610

Filmi: "The Reader"

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga eurogina    · 0 · 595

*~Rekomandim Filmi~*

Nisur nga eurogina  | Postimi i fundit nga Dora    · 6 · 1558

Dashuri dhe komunizëm

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 1493

Film per "Nënë Terezën"

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 749

Nje film mbi vrasjen e Kennedy !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 780

Filma falas ne internet...

Nisur nga CrYsTaL TeaRs  | Postimi i fundit nga Berni    · 2 · 2821