Filmi i fundit qe keni pare dhe mbresat qe u ka lene?!

· 1296 · 49464

Filmi i fundit qe keni pare dhe mbresat qe u ka lene?!

· 1296 · 49464

 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Dora
  #1290 ne: 26-01-2014, 19:33:51
  The Croods
  Monster University
  Carrie
  Wolf of Wall Street

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  TATU
  #1291 ne: 27-01-2014, 12:09:31
  The Impossible
  Lone survivor
  The  great Gatsby
  Hemingway and Gellhorn
  « Editimi i fundit: 28-01-2014, 11:51:53 nga TATU »

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #1292 ne: 27-01-2014, 17:38:12
  The Croods
  Monster University
  Wolf of Wall Street

  dhe une keta

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  TATU
  #1293 ne: 28-01-2014, 23:21:44
  Venuto al Mondo

  The Butler

  World War Z

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Dora
  #1294 ne: 29-01-2014, 10:22:30

  The Butler

  Ia vlen ta shoh kete?

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  TATU
  #1295 ne: 29-01-2014, 12:10:57
  Ia vlen ta shoh kete?

  ja vlen....eshte vertete i bukur :)

  xx
  *~Rekomandim Filmi~*

  Nisur nga eurogina ne Rreth Filmave

  6 Pergjigje
  1515 Shikime
  Postimi i fundit 21-03-2008, 13:59:49
  nga Dora
  xx
  Filmi The Way Back

  Nisur nga VM. ne Rreth Filmave

  0 Pergjigje
  251 Shikime
  Postimi i fundit 01-10-2011, 14:01:28
  nga VM.
  xx
  Avatar 2, filmi më i kushtueshëm në histori

  Nisur nga M A X ne Rreth Filmave

  1 Pergjigje
  405 Shikime
  Postimi i fundit 20-10-2011, 00:13:33
  nga M A X
  xx
  “Rocky Balboa”, filmi më i mirë sportiv

  Nisur nga M A X ne Rreth Filmave

  0 Pergjigje
  259 Shikime
  Postimi i fundit 27-11-2011, 01:16:19
  nga M A X