Zerion

Zeri yt => Zeri Letrar => Rreth Librave dhe Autorëve => Teme e nisur nga: Etain ne 26-07-2019, 15:38:57

Titulli: Cfare libri sygjeroni per lexim kete vere?
Postuar nga: Etain ne 26-07-2019, 15:38:57
Keni nje te preferuar qe e keni lexuar, ju ka pelqyer dhe mund ta keshilloni per ne te tjeret?
Titulli: Cfare libri sygjeroni per lexim kete vere?
Postuar nga: Etain ne 26-07-2019, 15:42:46
Une do keshilloja: :)

'The Churchill Factor: How One Man Made History, nga Boris Johnson
'The Fabulous Bouvier Sisters' nga Sam Kashner (shuume histori interesante)
'Nemesis' nga Peter Evans
Titulli: Cfare libri sygjeroni per lexim kete vere?
Postuar nga: Parloté ne 26-07-2019, 17:39:19
The Man from Albania / Mannen från Albanien, nga Magnus Montelius.
Besa Po, nga Hana Noka (këtë ende se kam përfunduar, por është mjaft interesant).

Titulli: Cfare libri sygjeroni per lexim kete vere?
Postuar nga: erlehta ne 26-07-2019, 20:39:52
The Man from AlbaniaDo me pelqente ta lexoja edhe unë.
Do filloj kërkimet ku mund ta gjej☺️
Titulli: Cfare libri sygjeroni per lexim kete vere?
Postuar nga: Parloté ne 27-07-2019, 11:10:42
Do me pelqente ta lexoja edhe unë.
Do filloj kërkimet ku mund ta gjej☺️

Këtu mund të fillosh 😊
http://hedlundagency.se/2017/01/24/the-man-from-albania/
https://www.amazon.de/gp/product/3492055605?SubscriptionId=AKIAI2HNI36OVO3YH6FA&tag=lc-krimi-couch-21&linkCode=xm2&camp=2025&creative=165953&creativeASIN=3492055605
Titulli: Cfare libri sygjeroni per lexim kete vere?
Postuar nga: Charlie ne 27-07-2019, 14:43:13
Intelegjenca Emocionale - Daniel Goleman, per ata qe nuk e kane lexu eshte nje liber teper i mire psikologjik. Ju rekomandoj ta lexoni sepse eshte nje liber ku nuk ka njeri qe nuk mund ta gjej veten e tij.
Titulli: Cfare libri sygjeroni per lexim kete vere?
Postuar nga: Parloté ne 30-07-2019, 16:05:31
Intelegjenca Emocionale - Daniel Goleman, per ata qe nuk e kane lexu eshte nje liber teper i mire psikologjik. Ju rekomandoj ta lexoni sepse eshte nje liber ku nuk ka njeri qe nuk mund ta gjej veten e tij.
Do ishte një shtesë e mirë e Behaviorizmit. Mund që të më hyjë në punë në lidhje me Master Thesis në vazhdim 🤔
Titulli: Cfare libri sygjeroni per lexim kete vere?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2019, 20:25:58
You by Catoline Kepnes
Titulli: Cfare libri sygjeroni per lexim kete vere?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-07-2019, 21:52:27
Pjetri I madh.. me pelqeu se ishte dhe perkthim I vjeter .
Titulli: Cfare libri sygjeroni per lexim kete vere?
Postuar nga: erlehta ne 01-08-2019, 22:02:45
Këtu mund të fillosh 😊


🤩🤩
Qe tani😍😚😚😚😚😚