×
Hyrja
Profili

Le te flasim per serialet tona te preferuara

InfoZ
ne: 13-05-2020, 19:53:20
Lule të vetmuara

Seriale TV

 

InfoZ
ne: 13-05-2020, 19:49:21
ÇUKUR - Seriali turk

Seriale TV

 

InfoZ
ne: 13-05-2020, 19:44:09
Osmani

Seriale TV

 

Pergjigje nga: Gjumashi, erlehta, Trendafili i kuq
"Sex And The City"


Pergjigje nga: Xhuli*, marvis, Dora
SERIALET NE TV

M A X
ne: 17-08-2011, 14:56:55
Rikthehet Steve Urkel i ‘Family Matters’

Seriale TV

Një brez i tërë mban mend Steve Urkel, djalin e ‘Family Matters’ (Cështje familjare), serial falë të cilit u shndërrua në një yll televizioni.Por, kur seriali përfundoi në vitin 1998, aktori Jaleel White, i cili interpretonte personazhin tërheqës, u “zhduk”.Tashmë, pas 13 vitesh mungese, Steve U...

M A X
ne: 19-01-2011, 00:04:35
Boardwalk Empire

Seriale TV

TV i Scorceses 20 orë gangsterë, seks dhe korrupsionGangsterët e "Good Fellas" takojnë "Sopranot" në sfondin e një epoke të ndërtuar me shumë kujdes, vitet Njëzet në Atlantic City, në New Jersey. "Boardwalk Empire" (nofka e qytetit që është si Meka e lojërave të fatit), është kolosali televiziv ...M A X
ne: 17-10-2009, 22:32:32
Gare per personazhin e ri te Simpsons

Seriale TV

[html]
Gareper personazhi...

erlehta
ne: 12-10-2008, 20:17:33
H2O: Just Add Water.

Seriale TV

H2O: Just Add Water është një nga serite televizive për fëmijë dhe adoleshente,shumë te suksesshme ne te gjithë botën.H2O: Just Add Water është një bashkëpunim i kanalit australian Network Ten dhe kanalit gjerman ZDF.Produzent i filmit është Jonathan M. Shiff.Seriali trajton ...

Pergjigje nga: Afrim122, altir, Belinaa
"Kasandra"


erlehta
ne: 03-03-2007, 17:55:16
Vendlindja e Telenovelave.

Seriale TV

Ne vitet 1950, Amerika Latine zbuloi suksesin e televizionit, "Telenovelat" Telenovelat me te suksesshme jane prodhuar dhe vazhdojne te prodhohen ne Meksike dhe Brazil. Por seksese kane arritur gjithashtu dhe Argjentina, Kili, Venezuela dhe Kolumbia.Prodhimi i telenovelave nuk do te qendronte ve...

Pergjigje nga: celjeta, shorty
"Baywatch"

  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board