Seriale TV

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Le te flasim per serialet tona te preferuara12:51
13-05-2020, 19:44:09

Osmani

 

Pergjigje nga: Xhuli*, marvis, Dora

SERIALET NE TV

Xhuli*
04-01-2012, 16:01:44
As 1 ja
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-08-2011, 14:56:55

Rikthehet Steve Urkel i ‘Family Matters’

Një brez i tërë mban mend Steve Urkel, djalin e ‘Family Matters’ (Cështje familjare), serial falë të cilit u shndërrua në një yll televizioni.Por, kur seriali përfundoi në vitin 1998, aktori Jaleel White, i cili interpretonte personazhin tërheqës, u “zhduk”.Tashmë, pas 13 vitesh mungese, Steve U...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-01-2011, 00:04:35

Boardwalk Empire

TV i Scorceses 20 orë gangsterë, seks dhe korrupsionGangsterët e "Good Fellas" takojnë "Sopranot" në sfondin e një epoke të ndërtuar me shumë kujdes, vitet Njëzet në Atlantic City, në New Jersey. "Boardwalk Empire" (nofka e qytetit që është si Meka e lojërave të fatit), është kolosali televiziv ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-10-2009, 22:32:32

Gare per personazhin e ri te Simpsons

[html]
Gareper personazhi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
12-10-2008, 20:17:33

H2O: Just Add Water.

H2O: Just Add Water është një nga serite televizive për fëmijë dhe adoleshente,shumë te suksesshme ne te gjithë botën.H2O: Just Add Water është një bashkëpunim i kanalit australian Network Ten dhe kanalit gjerman ZDF.Produzent i filmit është Jonathan M. Shiff.Seriali trajton ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
03-03-2007, 17:55:16

Vendlindja e Telenovelave.

Ne vitet 1950, Amerika Latine zbuloi suksesin e televizionit, "Telenovelat" Telenovelat me te suksesshme jane prodhuar dhe vazhdojne te prodhohen ne Meksike dhe Brazil. Por seksese kane arritur gjithashtu dhe Argjentina, Kili, Venezuela dhe Kolumbia.Prodhimi i telenovelave nuk do te qendronte ve...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: celjeta, shorty

"Baywatch"

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe