Cili eshte seriali i fundit qe keni pare dhe pershtypjet tuaja? - 3 - Seriale TV

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cili eshte seriali i fundit qe keni pare dhe pershtypjet tuaja?

Cili eshte seriali i fundit qe keni pare dhe pershtypjet tuaja?

· 179 · 13294

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#50 ne: 20-09-2011, 14:09:36
Grey's anatomy

 • Postime: 2870
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#51 ne: 21-09-2011, 09:42:26
Vampire Diaries - Sezoni 3

 • Postime: 2870
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#52 ne: 26-09-2011, 16:13:39
The Secret Circle

 • Postime: 2870
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#53 ne: 27-09-2011, 16:37:00
Sot do shoh Desperate Housewives - Sezoni 8...dhe i fundit ...:(

 • Postime: 2870
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#54 ne: 29-09-2011, 13:41:13
New Girl dhe Secret Circle

 • Postime: 481
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#55 ne: 01-10-2011, 13:32:33
GHOST  WHISPERER....

 • Postime: 2870
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#56 ne: 04-10-2011, 11:56:01
Desperate Housewives - Sezoni 8, episodi 2

 • Postime: 2870
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#57 ne: 12-10-2011, 13:56:24
Pan Am - shume serial i bukur, perqendrohet rreth viteve '60 mbi stjuardesat e kompanise Pan Am

 • Postime: 2870
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#58 ne: 01-11-2011, 09:43:23
Desperate Housewives - shume interesant dhe gazmor si perhere

Vampire Diaries - po behet interesant dita-dites

Pan Am - me pelqejne shume veshjet dhe kthimi ne vitet '60.

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#59 ne: 04-11-2011, 14:06:18
"Greek" po ndjek pak, ama e kam kapur vone...s'po kuptoj akoma shume gjera neper te.

 • Postime: 2870
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#60 ne: 16-12-2011, 14:46:16
Cougar Town - e ndjek te AS

 • Postime: 956
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#61 ne: 10-02-2012, 08:30:26
Seriali qe me ka lene me teper mbresa ka qene Friends  :D eshte i paarritshem nga seriale te tjere komik  :D i kam lene 7-10 seri pa i pare, biles ua di edhe emrat personazheve si ne rolin ne serial edhe emrin real  :)
Pastaj tjeter serial qe eshte i pa konkurueshem ne llojin e tij eshte 24 Ore me Xhek Bauer  :D
Edhe ketij seriali shume pak seri i kam lene pa i pare  :)

 • Postime: 2870
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#62 ne: 10-02-2012, 08:52:34
2 broke girls - shume gazmor

 • Postime: 2870
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#63 ne: 21-02-2012, 10:06:52
Desperate Housewives

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#64 ne: 21-02-2012, 22:37:55
ku shikoj seriale un

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#65 ne: 26-02-2012, 12:49:59
Menekshe & Halili na ka fiksuar :D

 • Postime: 956
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#66 ne: 26-02-2012, 13:15:59
Menekshe & Halili na ka fiksuar :D
Cfare seriali eshte ky?
Me duket se e kam pare!  :)
Mos jepet gje ke FOX Channel ky?

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#67 ne: 26-02-2012, 19:54:12
rambo 5

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#68 ne: 27-02-2012, 14:01:14
Ezeli me ka fiksu keq :d

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#69 ne: 27-02-2012, 14:21:32
@ white eshte serial turk,  e trasmeton  tvklani.

@ shej, ti ngjason shume me menekshen  :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#70 ne: 27-02-2012, 14:37:18
joooo me shume me ejshan-in LOL

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#71 ne: 28-02-2012, 08:00:15
The lying game - Super

 • Postime: 956
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#72 ne: 28-02-2012, 08:57:16
@ white eshte serial turk,  e trasmeton  tvklani.

Larg qofte atyre serialeve  :) si kam pare nai here, e as kam per ti pare  :)
Pse ti Arjol mezor pret oren qe te filloje gymyshi aa?  hmmmmm:

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#73 ne: 28-02-2012, 13:10:12
Ezel-in qe vdekt per mua ai ishalla LOL

EZEL-MUSIC

 • Postime: 956
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#74 ne: 28-02-2012, 13:16:46
Le nom ene ti siper  :D

Temat e fundit