Cili eshte seriali i fundit qe keni pare dhe pershtypjet tuaja? - 8 - Seriale TV

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Cili eshte seriali i fundit qe keni pare dhe pershtypjet tuaja?

 Cili eshte seriali i fundit qe keni pare dhe pershtypjet tuaja?

· 180 · 17995

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#175 ne: 17-10-2013, 19:11:16
American Horror Story - The coven

ky eshte tmerr  :D

 • Postime: 1245
 • Karma: +0/-0

#176 ne: 17-10-2013, 19:19:19
Hannibal :)

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#177 ne: 18-10-2013, 10:24:58
ky eshte tmerr  :D

Ndaj me pelqen :)

Girl Power!

 • Postime: 1758
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#178 ne: 03-11-2013, 12:19:10
Da Vinci's Demons

Përshtypjet një herë tjetër se nuk kam përfunduar së pari. :)

 • Postime: 28611
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#179 ne: 12-07-2022, 18:19:08
Stranger Things 4 qe nuk e kam mbaruar akoma si dhe The Terminal List.
 

Temat e fundit