×

Lule të vetmuara

Lule të vetmuara

· 1 · 244

  • Postime: 21103
InfoZ
ne: 13-05-2020, 19:53:20
 

Ejlyl një vajzë 16-vjeçare e ngacmuar seksualisht nga njerku i saj. Duke mos e besuar nëna e braktis duke e dërguar në jetimore. Ejlyl tashmë e vetmuar njihet aty me vajza të tjera jetime, ku secila prej tyre ka një histori të dhimbshme. Një dramë familjare dhe njerëzore, një histori mbijetese e disa vajzave të reja në një botë të madhe, ku ato janë “Lule te vetmuara” (Kirgin Çiçekler).
 

Lule Lule

Nisur nga M A XRubrika Imazhe

Postimi i fundit 02-06-2020, 19:43:46
nga erlehta
Fustane te bera me lule te verteta!

Nisur nga ßåßy ღRubrika E Bukura

Postimi i fundit 21-06-2012, 15:37:32
nga ßåßy ღ
Mjalti, lule basani dhe hudhra shërojnë ulcerën në bark

Nisur nga BerniRubrika Jeta

Postimi i fundit 25-02-2011, 23:19:54
nga Berni
Dashuria me lule

Nisur nga BerniRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 28-10-2010, 17:28:22
nga ßåßy ღ
Shprehni me lule ndjenjat

Nisur nga M A XRubrika PsiSoc

Postimi i fundit 22-10-2010, 20:26:04
nga dreamm