Sherbimet Email

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Rubrike per diskutime rreth sherbyesve per poste elektronike. Gmail, hotmail, yahoo mail etj. Te gjitha ketu.

M A X
04-11-2011, 09:02:43

Gmail i ri për të gjithë

Google ka treguar mjaft pak për riorganizimin e vet të planifikuar për Gmail, por dje është lëshuar Gmail i ri për të gjithë përdoruesit. Deri më tani, përdoruesit kishin mundësi që ta testonin, duke e bërë këtë nëpërmjet disa theme-ëve në llogarinë e tyre. Google dje lajmëroi që një buton “Kalo...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
08-10-2011, 10:48:17

Risitë në Hotmail

Në garën për të marrë kreun e ofertës së shërbimeve pa pagesë të postës elektronike, Microsoft shtoi pesë funksionalitete të reja në klientin e vet, duke iu afruar kështu oponentit më të madh, Gmailit.Siç pohon Microsoft në lajmërimin e lëshuar për mediat, hulumtimet kanë treguar se madje gjysma...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
25-08-2011, 00:26:37

Versioni i ri i Yahoo Mail arrin 100 milion përdorues në muaj

Versioni i ri i Yahoo Mail u bë i disponueshëm për përdoruesit vetëm pak muaj më parë. Kompania ka arritur një objektiv të rëndësishëm, 100 milion përdorues aktiv në muaj. Opsionet e reja në postën e Yahoo përfshin integrimin me mesazhet e Facebook, Twitter, Zynga dhe shërbime të tjera poste. Ya...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
23-07-2011, 15:55:50

Gëzuar ditëlindjen, Hotmail!

Hotmail, i pari shërbim falas për email është mundësuar me HTML dhe është lansuar më 4 korrik, 1996 nga dy ish-nxënës të universitetit Stanford, Sabeer Bhatia dhe Jack SmithTë hënën Hotmail ka shënuar ditëlindjen e 15-të. Të dy nxënësit e përmendur më sipërkanë shitur Hotmail tek në një kompan...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
12-03-2011, 01:44:13

Tani ka lidhje edhe për numra telefonikë në Gmail

Gmail ka shtuar një veçori të re në emailat e veta. Tani numrat telefonikë automatikisht do të përcaktohen me një hiperlidhje që e hap atë mori të numrave brenda Gmail. Kur ju klikoni në numër, veçoria dial-pad në Gmail do të paraqitet me numrin që ju jeni duke provuar ta thirrni. Nëse nuk e ken...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
13-01-2010, 12:51:59

Windows Live Messenger i ri për celularë

Windows Live Messenger i ri për celularëKompania Microsoft ka lëshuar versionin e ri të Windows Live Messenger për telefonat celularë të cilët shfrytëzojnë platformën Windows.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
05-01-2010, 17:16:41

MSN Messenger për Mac

MSN Messenger për Mac në 2010Pasi që gjatë vitit 2009 nuk ka arritur të paraqitet MSN Messenger për Mac, vijnë fjalë të forta se kjo gjë megjithatë do të ndodhë gjatë vitit 2010.Megjithatë, në pyetje është aplikacioni të cilin e përdorin një numër shumë i vogël i përdoruesve, pr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, webmasterspeak

Kerkoj 200 adresa msn

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
02-11-2009, 17:26:05

Google shton funksione të reja në Gmail

Google shton funksione të reja në GmailRishtazi Google ka paraqitur disa risi të cilat j...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
08-10-2009, 23:54:15

Vidhen mijëra llogari të përdoruesve të Hotmail

Vidhen mijëra llogari të përdoruesve të HotmailMicrosoft ka konfirmuar se në sulmin e fundit të hakerëve janë vjedhur mijëra llogari të Hotmail, derisa transmetuesi britanik BBC ka marrë listën e mbi 10.000 llogarive të e-mailave të dhënat e të cilave janë bërë publike.Gjiganti softuerik Microso...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
03-02-2009, 11:54:52

Gmail mund te lexohet edhe offline

Qasje offline në GmailGoogle më në fund u ka mundësuar përdoruesve të shërbimit Gmail edhe qasjen offline në e-mail, prandaj kështu është mundësuar leximi i Gmail në shfletuesin e faqeve të internetit madje kur nuk ka lidhje me rrjetin e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-12-2008, 14:16:58

PDF në Gmail

PDF në GmailNë rast se në e-mail pranon një dokument PDF, Gmail nuk do ta ofrojë më për shkarkim apo për shfletues të jashtëm të instaluar në kompjuter, mirëpo hapjen do ta përcjellë në Google Docs. Në këtë mënyrë Gmail është pasuruar edhe me një mundësi, njoftojnë mediat botërore.Shfletuesi, en...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
04-11-2008, 13:06:17

Hotmail me pamje te re

Microsoft ka nderruar se fundi (disi) edhe pamjen dhe funksionet e Hotmail, qe eshte nje nga sherbimet email me te perdorura. Eshte shtuar nje faqe hyrese me disa nga sherbimet komunitare me te perdorura te MSN si dhe faqja e email-it eshte liruar pak nga reklamat e shumta dhe i jane bere disa r...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: DjTerenc, olti, OnlineBP

Ftesa për Gmail.

Terenc
18-03-2007, 01:09:30
TEMA MBYDHET
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe