Gmail me shumë pamje të reja - Sherbimet Email

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gmail me shumë pamje të reja

· 2 · 806

Gmail me shumë pamje të reja

· 2 · 806

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
  • i identifikuar

    ne: 27-11-2008, 16:29:11
    Prej disa ditesh Gmail ka shtuar opsionin për te zgjedhur midis shumë pamjeve të ndryshme (themes) për ta bërë secili email-in e tij sa me te personalizuar.

    • Postime: 2870
    • Karma: +16/-0
    • Gjinia: Femer
  • i identifikuar

    #1 ne: 27-11-2008, 16:32:08
    Une kam tre - kater dite me pamjen e re dhe me pelqen shume.

    Temat e fundit