Gmail tashmë me Video dhe Voice chat - Sherbimet Email

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gmail tashmë me Video dhe Voice chat

· 2 · 962

Gmail tashmë me Video dhe Voice chat

· 2 · 962

 • Postime: 27259
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 16-11-2008, 12:12:44
  Gmail sherbimi i famshem për email i ofruar nga Google tashmë ofron edhe mundësinë për te chatuar me video dhe ze. Risia e vërtetë është se Gmail chat me video dhe ze funksionon brenda faqes se Gmail dhe nuk kërkon programe te mëdha te instaluara ne PC perve një plugin te vogël ne browser.

  Faqja zyrtare e Gmail Voice & video chat http://mail.google.com/videochat

  • Postime: 3079
  • Karma: +22/-4
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1 ne: 29-11-2008, 20:38:20
  E ka provuar dikush kete Video dhe Voice Chat-in? :)

  Temat e fundit