Windows Live Messenger i ri për celularë - Sherbimet Email

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Windows Live Messenger i ri për celularë

· 1 · 954

Windows Live Messenger i ri për celularë

· 1 · 954

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 13-01-2010, 12:51:59
  Windows Live Messenger i ri për celularë

  Kompania Microsoft ka lëshuar versionin e ri të Windows Live Messenger për telefonat celularë të cilët shfrytëzojnë platformën Windows.  Telefonat celularë të cilët funksionojnë me sistemin operativ Windows Mobile Standard apo Professional (6.x) tani mund të mbesin të lidhur me Windows Live Messenger, Hotmail e funksionon "What's New".

  Windows Live Messenger për celularët me Windows (Pro) është i dedikuar për ata të cilët posedojnë ekran të ndjeshëm në prekje, derisa versioni standard është i dedikuar për pajisjet tjera mobile.
   

  Në rast se doni ta shkarkoni e provoni, kërkoni versionin 10.7.0061.0500.
  (c) Telegrafi

  Temat e fundit