Shfletuesit - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Firefox, Internet Explorer, Opera si dhe shfletuesit e tjere.

Pergjigje nga: Syrgjyn, @LF@

si ti ruaj tab-at ne mozilla

Syrgjyn
28-09-2007, 11:51:18
Te beri pune?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-07-2007, 15:00:15

Alexa Toolbar for Firefox.

Me ne fund Alexa Toolbar mund te perdoret edhe ne shfletuesin Firefox.Toolbar-i i Alekses eshte me shume rendesi vecanerisht per Webmasterat. Me kete toolbar mund te verehet trendi i pergjishem i faqeve ne internet. Nje webmaster e ka te domosdoshme te kete te instaluar dy toolbare ne shfletuesi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
01-02-2007, 13:55:01

Firefox !

Si Firefox ashtu edhe Microsoft IE 7 janë të ndjeshme dhe të rrezikuara nga një formë e sulmimit të kyçjes së rrejshme të përdorur nga MySpace muajin e kaluar. Hulumtuesi Robert Chapin, i cili zbuloi mundësinë e sulmimit, thotë se një pjesë e HTML-së është futur në një faqe me siguri të dobët ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

AT¹
26-01-2007, 10:38:37

IceApe


M A X
17-01-2007, 15:59:31

Shkarkoni Opera-n!

http://www.opera.com/download/Faqja kryesore e njerit prej shfletuesve me te respektuar.http://www.ope...

M A X
17-01-2007, 15:58:08

Nje liste me shfletues!

Ne kete adrese http://www.free-web-browsers.com/ do te gjeni informacione teper te vlefshme per shfletuesit me te perhapur sot ne bote.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe