Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Shitje | Blerje | Sherbime | Freelancer

Pergjigje nga: Herolind Qerimi, Mishel Forever, poshnja

Platforma me e mire per te krijuar dyqan elektronik (Ecommerce-Eshop)

*
Herolind Qerimi
09-08-2020, 23:14:46
Spam!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
AlbCoder
28-01-2014, 17:30:56

Kerkoj Postues ne Wordpress

Jam duke i mbaruar nje web nje klienti qe shet tapetaUne ne wordpress kam instaluar woocomerce dhe 2 dite sitin e mbaroj puna qe jap eshte te meren te gjitha tapetat qe jane ne http://www.tappeti-...


*
lajme
18-01-2014, 16:27:26

lajme.info - sa mund te shitet ?

U be disa kohe qe nuk kam me kohe te merem seriozisht me faqen time www.lajme.infodhe nuk di nese do e shisja sa mund tja ve cmimin?Ose me sakte sa mendoni qe dikush mund te paguaj per te pasur ate ?fl...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dr0mAs
30-12-2013, 21:30:12

Shitet domain Shitblerje.biz

Mirmbrema!Doja te shisja domain e lartpermendur. cmimi: 20$Eshte rinovuar pardje, sinqerisht skisha plan ta vija ne pune por kisha bere rinovimin automatik dhe dua te mar leket e shpenzuara, ne te kundert le te rri kot aty :)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Migen2

shes MANAGER.AL

*
Migen2
29-12-2013, 18:31:41
domeni u shit per 30€
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: poshnja, erand81, Migen2

Do doja te dija se sa mund te vleje ky Website nese do ta shisja!

Poshnjari
18-12-2013, 14:13:39
Shembull egzakt:  LOL
LOL je i pa pare, por edhe keta te reklames  :D
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ergisi, lajme

Fanpage Shqiptare a ka njeri ???

ergisi
17-12-2013, 15:24:13
Me sa fansa e Don ?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erand81, Migen2, lajme

SHITET --- Lajmeshqip.info

erand81
15-12-2013, 15:01:12
Vetem ne shqiperi....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: poshnja, AlbCoder, erand81

youtube-mp3.org clone

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
gert1
27-10-2013, 17:48:34

Shitet Nje Fanpage Shqipetare 10k

Shes Kete Faqen Ketu pasi skam kohe te merrem me te dhe ta bej aktive Link : https://www.facebook.com/pages/E-Duam-Shqiperine/144973145515622Cmimi Fillon Nga ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: albanos, omedia, immortal.boy

Shitet Portali+Domain

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Seat1980
14-08-2013, 16:19:43

Kerkoj te blej fanpage USA fans

Kerkoj te blej fanpage USA fans Pershendetje, jam i interesuar qe te blej fanpage USA-Fans. Tematika: Per Dashuri(love stuff), Fashion (veshje), dizajn , vende te bukura ose arhitektur ..  deri ne 200 euro Pagesa mundet CASH ne PRISHTINE dhe SHKUP.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: UrL, tonkeri

Shes fanpage C.Ronaldo 234K

UrL
06-08-2013, 13:50:33
Te kam derguar mesazh pm!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
BuronPashko
16-06-2013, 10:07:48

Kerkoj te Blej Fan Page Shqiptare

Pershendetje, kerkoj te bleje fan page shqiptare, nese keni nje dhe deshironi ta shisni me kontaktoni ne buron_pashko@outlook.com Me respekt Buron
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

AlbEno
08-06-2013, 00:20:37

Shes Script AutoLike !

Pershendetje, Shes Script autolike per facebook. Kujt i nevoitet te me lere PM!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Hajdi
02-06-2013, 16:16:00

Shtim fansash ne facebook

Pershendetje,Sapo kam hapur nje fanpage te re ne facebook qe ka te beje me lojerat dhe do doja qe dikush te shtonte ca fansa ne kete fanpage fansat duhet te jene aktiv dhe nga shtete si U.S.A, Mbreteria e bashkuar,Kanada,Itali,etj.Ne kembim iu jap kete fanpage shqiptare

Pergjigje nga: Mand1, albanos

Blej Domaina Shqiptare apo Linka

Mand1
30-05-2013, 02:17:27
Nastradini.net
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

BrunoX
28-05-2013, 18:02:53

Shes Status Update ne Faqe me 258 K dhe 397 K

Ne faqe me 258 K 3 poste ne dit  per 1 muaj  - 120 eu Ne Faqe me 397 k  3 Poste ne dit  per 1 muaj  - 150 eu Kush eshte i interesuar te kontaktoj me mua ketu , Per faqet kontaktoni ne Pm. Fanpage jan Shqiptare . Kalofshi mire .
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

UrL
26-05-2013, 11:16:51

Shqiptaret ne Themeforest!

Sic e shihni dhe nga titulli, ne kete teme do deshiroja te vendosnim te gjithe ata shqiptare qe punojne dhe bashkpunojme me themeforest. Me ka rene ne dukje nextwpthemes

*
lajme
20-05-2013, 12:40:51

Kerkoj Fan-page te huaj mbi 50k

Pershendetje, Jam ne kerkim te nje fan page me fansa te huaj shuma max qe disponoi 100 $ . Kush do ta shesi te me shkruaj. Thanks;)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Idles
19-05-2013, 22:10:24

Kerkoj te blej website domain si edhe fan page

pershendetje te gjithve jam i interresuar te blej website te kompletuar domain qe marojn me .com, net, org, info, al . si edhe fan page shqiptare +50 mije fansa nese keni per te shitur ndonje kanal ne youtube gjith ashtu jam i interresuar pergjigjuni temes ose me kontaktoni ne privat dhe mundemi te flasim ne skype ju flm
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

UrL
06-05-2013, 02:35:46

Facebook App kundrejt pageses!

Jam i interesuar te editoj nje faqen time wordpress dhe ti vendos nje app te tille si tek kjo faqe http://www.lajmeflash.net Kush mund te me ndihmoj per ta realizuar kete le te me kontaktoj ne pm!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

immortal.boy
02-05-2013, 13:41:11

Shiten Disa Fan page Shqiptare Dhe te Huaja

Shiten Disa Fan page Te huaja Dhe Shqiptare.Fan pagen Shiten ne Total Prej 250 Eurosh,Lista e fan pageve eshte ketu poshte.http://www.mediafire.com/view/?c5tdczek7ad4cczPres bl...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
AgonOs
27-04-2013, 23:52:01

Shes fanpage Anglisht 122Mij fansa teper aktive

Te interesuarit te kontaktojn ne mesazh
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Olsi Ferazini
26-04-2013, 01:26:53

Shitet ALFILMA.COM & SHIKOSHQIP.COM

Pershendetje MIQSic e shikoni edhe ne titull, jane nxjerre ne shitje dy faqe per filma me titra shqip te cilat renditen ne faqe te pare te google.com me termin "Filma me titra Shqip"Alfilma.com merr 5k-6k vizita ditore nga Google dhe eshte me PR1, kurse Shikoshqip.com merr rreth 1k vizita ditore...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

whitesnake
25-04-2013, 10:57:08

Kerkoj te blej Fan Page me fansa shqiptar.

Kerkoj te blej Fan Page me fansa shqiptar. Fan Page duhet te kete mbi 80k Nese keni nje te tille dhe doni ta shisni me kontaktoni ketu nepermjet MP per me tej.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

S.A
24-04-2013, 15:25:50

Shes fan page te huaj 80K

Shitet fan faqe per Cristiano Ronaldo Faqja ka 80K fansa dhe esht teper aktive.. Per me shum detaje rreth cmimit, linkut te faqes dhe tjera me shkruani ne pm
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe