$$ per faqe Shqiptare - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

$$ per faqe Shqiptare

$$ per faqe Shqiptare

· 3 · 520

  • Postime: 48
  • Karma: +0/-0

ne: 28-08-2011, 22:58:19
Mirembrema Shok,

Blej faqe Shqiptar. Ne qoft se hosting + domain paguj ma mire.
Edhe domains qe jan mbi 1-2 vjetesh i blej gjithashtu.

Postoni ketu domainet apo ne PM.

Pagesa bank-wire apo paypal.

Me te miret,
Albanos

  • Postime: 227
  • Karma: +4/-7

#1 ne: 28-08-2011, 23:28:23
Une kam nje faqe shqip qe e kam mbyllur pasi nuk kam kohe te merrem me te. Domaini eshte i vlefshem deri ne fund te ketij viti. Faqja eshte ketu:

http://downloadalbanianmovies.com/

Po te intereson me thuaj dhe bisedojme per detajet.

  • Postime: 982
  • Karma: +3/-3
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 29-08-2011, 00:38:15
Kam dhe une disa faqe po te interesuan!

Cokollata.com - 6000 euro
Topalbania.org - 700 euro
topalbania.info - 700 euro

Temat e fundit