[Shes] Faqen Filma24.com - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

[Shes] Faqen Filma24.com

[Shes] Faqen Filma24.com

· 14 · 1583

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 13-01-2011, 23:02:04
Siq e pate edhe nga titulli shitet faqja www.Filma24.com, faqja u hap me 8 Dhjetor 2009 ne ate kohe me menaxhuar nga Fatbardhi, disa muaj me vone ai vendoste te shiste, ne ate kohe me pelqeu domain dhe e bleva.
Qe nga ajo kohe faqen e menaxhoj une me 2 shoke te mij te lagjes.
Kemi mesatarisht 600 vizitore unik ne dite, faqja skadon me edhe 328 dite (nga dita e sotme, kur une e bej publikimin), se bashku me faqen do merrni edhe FanPage zyrtare te faqes ne Facebook, qe ka afersisht 6.200 Fansa, faqja ka PageRank 1, eshte e renditur me termin "Filma me titra Shqip" ne faqen e pare, plus qe eshte ne syrin e mire te Googles, e theme kete se marre 1/3 e vizitoreve nga GOOGLE.
Domain eshte i regjistruar ne DOT.AL


Keto statistika nese nuk i besoni mund tju jap edhe Screen nga GA, ose cfare te keni nevoj tjeter.

Arsyja pse e shes, normale me duket te tregoj edhe arsyjen pse e shes,
Filma24.com shitet per arsyje se nuk kam kohe te mbaj, me rendesi do i jap shkollimit, sepse faqja me merre kohe dhe kam ra nga suksesi ne shkolle.

Te flasim pake per cmimin, cmimi fillon nga 100 Euro, dmth do jetë nje lloje ankandi, qe neser do e tregoj edhe kohen e mbylljes se "ankandit".
Kam fol me disa persona dhe jam ne kontakt per shitjen, do e shikoj se sa mund te arrihet cmimi maksimum, dhe atij do i jepet faqja.

Nese keni pytetje te tjera lidhur me statistikat e faqes, urdheroni..

 • Postime: 123
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 16-01-2011, 00:36:49
Nese nuk e ke shitur me shto ne google analytics te shikoj statistikat me albanialove@gmail.com

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 16-01-2011, 16:26:16
Te shtova :)

 • Postime: 123
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 16-01-2011, 18:44:19
Pershendetje!

Mendova se mos do kishte vizitore te huaj.Nese nuk gjen tjeter 50 euro ta blej une.Per fat te keq veshtire tu besh konkurence siteve si mosfli.

Une e kam nje por pa domain... http://movies-meemira-films.blogspot.com edhe nje domain ku ka pas filma do me ndihmonte..

#4 ne: 18-04-2011, 22:53:39
un jam i interesun nese faqja eshte ende ne shitje
me kontakto ne fadil_kre@hotmail.com

#5 ne: 18-04-2011, 22:54:43
me kthe pergjigjie ketu

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 18-04-2011, 23:43:49
100 euro jap un

#7 ne: 18-04-2011, 23:50:57
un jap me shum se livefutboll por me paypal nese ka mundesi

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 19-04-2011, 10:25:10
200 euro,nese do me pay pal ose me lek ne dore si te duash

#9 ne: 19-04-2011, 14:09:02
me kontakto mu ne fadil_kre@hotmail.com
edhe mirremi vesh per shumen

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 19-04-2011, 14:18:27
500 euro,

#11 ne: 19-04-2011, 14:25:17
te lutem ma shit mua

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 20-04-2011, 22:58:37
cafre e bete 500 €   :P

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 21-04-2011, 22:03:43
Faqja ka kohe qe ka qene..

Po perseri po pati te interesuar SERIOZ mund te bisedojm

Temat e fundit