[Shes] Twitter Followers - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

[Shes] Twitter Followers

[Shes] Twitter Followers

· 1 · 297

  • Postime: 28
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 25-02-2012, 11:58:41
Pershendetje antare !

Shes disa paketa twitter followers per te ritur faqen tuaj ne twitter ! Paketat jane keto :

1. Twitter Followers me Following !
100 Followers = 2$
200 Followers = 3$
400 Followers = 5$
500 Followers = 6$

2. Twitter Followers pa Following !
100 Followers = 3.5$
200 Followers = 5.5$
400 Followers = 7.5$
500 Followers = 9$

Pagesa : Paypal (Kujdes nese transferten e beni si Sherbim duhet te paguani dhe Fees qe ne kete rast jan te pakta)

Temat e fundit