[Shitet] KurioziteteShqip.net - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

[Shitet] KurioziteteShqip.net

[Shitet] KurioziteteShqip.net

· 2 · 457

  • Postime: 28
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 07-03-2012, 13:20:52
Pershendetje

Para pak ditesh bleva nje domain http://kurioziteteshqip.net !

Domain eshte i ri nuk ben as nje jav por emri eshte i mire per tu zhvilluar !

Registration Date : 03/03/2012
Expiration Date : 03/03/2013

Domain eshte i regjistruar ne TheHosting Me .

Cmimi Fillestar : 10$
Ritja me 1$

BID= 15$

P.S me keyword "kuriozitete shqip" faqja ime gjendet ne vend te 4 :)

PAGESA : PAYPAL :)

  • Postime: 982
  • Karma: +3/-3
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 07-03-2012, 16:56:05
Ku per pak dite doli ne vend te katert me "kuriozitete shqip" do te thote se nuk ka shume konkurence ne kete fjale. Pra gjithkush mund te bej nje faqe dhe te dal ne vend te pare me ate fjale . Pshm ate fjale mund ta bej dikush dhe duke blere domain http://kuriozitete-shqip.net

Temat e fundit