Tregu Webmasterave - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Shitje | Blerje | Sherbime | Freelancer

omedia
02-02-2012, 04:16:17

Shitet: hotelbook.al

Shes DOMAIN-in:hotelbook.al Cmimi fillon ne 1000 euro. Te interesuarit mund te komunikojne ne emailinoffice@omedia.at
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Sisot.com
21-12-2011, 16:27:47

Shitet www.sisot.com !

Lajmeroj se shes faqen www.sisot.com,domain dhe database.Arsyeja eshte se jam shume i zene kohet e fundit dhe nuk mundem ta menagjoj, por nuk do doja qe nje ide e tille te shkonte dem. Ndoshta dikush ng...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ToniKasa, immortal.boy

Shes Keto Fan Page !

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: poshnja, babjusi, TorontoCute

Shes downloadalbanianmovies.com

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sektor, livefutboll

Shitet domain Kuqezi.AL

sektor
27-11-2011, 13:31:57
50 euro
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Ilirt
27-10-2011, 21:26:29

Shigjeta.com Shitet

Shitet faqja Shigjeta.com Statistikat nga Google Analytics mund ti shikoni ne filen PDF qe mund ta shkarkoni ne kete link : http://www.mediafire.com/?hmv8d95wsasp0aaDomaini eshte i ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Ilirt
27-10-2011, 21:05:55

44,221 Fanpage

Shitet fanpage dhermi beach Faqja ka 44,221 likes dhe un se kam mirembajt aspak nese e miremban te postosh foto nga dhermiu apo barcoleta etj etj arrijn likes neper statuse 300/200.Shikoni statistiken vetem per kete muaj

*
Albojack
26-07-2011, 01:42:48

Shitet Lastmusic.net

Kam mbajt house, dance music, vizita ditore ka pas mbi 600.Domain: www.lastmusic.netHapesire: 1GBTransfer: 20GBSkadon: 27.02.2012Cmimi: 80 euro (Transfer Bankar ne Kosove)Kontakt: iliri@live...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
perrex
07-07-2011, 16:01:06

Shiten - disa Domain ( 1 - .com, 1- .info, 2 - .in)

Shiten - disa Domain ( 1 - .com, 1- .info, 2 - .in)   Pershendetje   Pasi qe kam disa domene dhe nuk mund ti perkushtohem te gjith domeneve vendosa keta domene ne shitje pasi qe nuk me mjafton koha   per te gjith te interesuarit me kontaktoni ne email  perparimrexhepi@hotmail.com  &nbs
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: miri123, erand81

Shes kupon Google Adword, Facebook dhe Bing

*
miri123
10-06-2011, 22:15:52
15$
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Konjaku
03-06-2011, 22:57:21

shitet www.pirateplan.com domain + host

www.pirateplan.com - Warez SiteShitet domaini dhe hostimi. Hosting provider i kesaj faqe eshte i specializuar per mbrojtjen e privatsise, dhe te lejon publikimin e warez artikujve....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: mars92, darknet02, korab1

Shes Sitin FilmaShqip.info!

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

feniksi
02-05-2011, 16:24:58

Disa domaine ne shitje

Pershendetje.Kam ketu nje liste te domaineve qe dua ti shes. Kisha plane per to, por koha, shkolla dhe projektet e tjera ne duar ben qe te mos mund ti zhvilloja prandaj po i vendos ne shitje.[LIST=1][*]RRENCI.COM [*]IPRISHTINA.COM [*]NGJYRA.COM[*]GJELI.COM[*]QESHUNI.COM[*]XBOXCODES.US[*]XBOX-CHE...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

besart
06-04-2011, 21:09:53

Senior Wordpress Developer (600-1000 euro/muaj)

NextSEO është një SEO kompani ndërkombëtare me qendër në Prishtinë, e specializuar në këto lëmi:- Internet Marketing,- Optimalizim për motorë kërkimi (Google, Bing, etj),- Socialmedia marketing etj.Ne po kërkojmë të punësojmë një Senior Wordpress Developer për nevojat e kompanisë dhe klientelës ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

besart
03-03-2011, 22:44:04

Mundesi punesimi: Ndërtues Linqesh (Link Builder)

Përshkrimi i kompanisë:NextSEO është një SEO kompani ndërkombëtare me qendër në Prishtinë, e specializuar në këto lëmi:- Internet Marketing,- Optimalizim për motorë kërkimi (Google, B...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
g.gramoz
20-02-2011, 18:50:43

Shes domanin MakeMoneyOnline.Al

Shes domainin MakeMoneyOnline.Al Cmimi fillestar 50 euro
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
ErjonH.
18-12-2010, 10:24:50

[ne shitje] qytetet.org !

qytetet.org ka PR2 me mesatarisht 45 vizita mesatare (ka dite kur ka me shum se 45 dhe kur ka me pak se 45), gati i gjith trafiku eshte trafik organ qe vjen nga google kuptohet nga keywords qe kan lidhje me qytetet shqiptare, 85% e trafikut eshte i ri kete muaj. Arsyeja se pse e ve ne shitje esh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
TorontoCute
15-12-2010, 07:47:42

Alblist.com for Sale

Ideja e Alblist.com me lindi nga Craigslist. Te them te drejten jam zhgenjyer shume nga investimi i kohes qe kam harxhuar me faqe ne shqip keshtuqe nuk me duhet me. Nqs ndonjeri ka ide dhe pasion per tju futur ndonje projekti per faqe "open source" per publikun si craigslist ky emer domain eshte...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
khena25
11-12-2010, 19:31:17

Shes Artikujt.com

Shes Artikujt.com, skadon me 11/12/2011... Ne Name.com Pranoj vetem me PayPal... Te interesuarit te me kontaktojne. Cmimi fillestar $20
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe