Tregu Webmasterave - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Shitje | Blerje | Sherbime | Freelancer

bledileka
10-06-2009, 16:29:33

Disa domaine ne shitje !

E kam te pamundur te mirembaj shume faqe keshtu nqs ka ndonje oferte interesante mund te shes keto domaine :http://www.guides-world.com

feniksi
09-06-2009, 07:28:13

Banner 120x600 ne abcshqip.com për 5 euro muaji!

Siq mund ta shihni kete edhe nga vet titulli i temes, une ofroj te vendos ne www.abcshqip.com nje banner 120x600 ne anen e djathte ku jan logot e ArtiYT dhe Ndihmoni Blineren, normal para tyre per ve...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Art Ramadani
06-06-2009, 15:03:27

Fito duke shkruajtur në ArtiYt

ArtiYt ka hapur një ofertë për të gjithë lexuesit e këtij blogu, oferta do të jetë si një lloj gare ku fituesit do të shpërblehen, mënyrat e shpërblimeve janë të detajuara më poshtë.Oferta nuk është ndoshta shumë e mirë, por meqë sot nëpër forume shoh se sa është kërkesa e madhe për një domen ve...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

AlbDigital
05-06-2009, 12:49:57

Reklamoni ne ShqipVideo.net

Llogo 320 X 100, ne krye te faqes, 35 EURO muaji.Ketu po postoj pozicinonin ku mund ta vendosni reklamen tuaj :
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
iceboy
03-06-2009, 22:44:02

Shes domainin albtourism.info

Kam vendosur te shes domainin albtourism.info E shes sepse nuk kam kohe ta zhvilloj Cmimi: 40$
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

besart
28-05-2009, 21:53:46

Blej web faqe me PR >=3

Blej web faqe (anglisht dhe gjermanisht) qe kane PR=3 ose me te larte.Faqet duhet te kene permbajtje legale dhe nuk duhet te jene ne listen e zeze te Google. Nuk eshte me rendesi numri i vizitoreve. Cmimi duhet te jete sa me real.Mund te me kontaktoni ne PM ose ne email besartb[at]kosoft-studio....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
25-05-2009, 14:13:50

Kush eshte i interesuar le te marre kete punen...

Te adresa kontakt@0lti.com me ka ardhur nje kerkese nga nje vizitor/e qe kerkon t'i bej nje webfaqe.Duke qene se vete s'kam kohe dhe mundesi te merrem me te tilla gjera le ta kontatoje ndonjeri nga ju kete personin dhe t'i mbaroje punen, sepse sic me shkruan ne email eshte gati te paguaje. Me po...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
24-05-2009, 19:57:15

Departamenti i Internetit ne Top Channel kerkon te punesoje nje gazetar

Oferte punesimiDepartamenti i Internetit ne Top Channel kerkon te punesoje nje gazetar/e per turnin e trete.Kandidati duhet te plotesoje kushtet e meposhtme:* Diplome per Gazetari, Gjuhe-Letersi ose Gjuhe te Huaja* Gjuhe te huaja: Anglisht dhe Italisht (gjuhe te tjera pe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

AtdheH
10-05-2009, 16:57:57

Shes www.hot-music.org

Pershendetje, Shes domainin www.hot-music.org me gjithe faqen nese ju duhet.Domaini eshte i regjistruar per here te fundit nga une me 3 Mars 2009 (Ishte edhe me heret i regjistruar ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
gonig
08-05-2009, 13:56:58

Fito 30$ duke bere asgje !

Te nderuar forumista ... une rasisht hasa ne kete forum dhe me pelqeu shume. Kam nje projekt por cdo shqipetar qe ka te regjistruar biznes ne Shqiperi dhe ka pasaporte te shqiperise ...Nese me ndihmoni ta kryej kete projekt atehere do tju shperblej me 30$. Me besoni se eshte teper teper i lehte ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
elvis1987
22-04-2009, 01:24:13

4 euro ne muaj banner ne zemershqiptare.com

Pershendetje,Sic mund te shikoni ne www.zemershqiptare. com jane krijuar vende per banners me pagese!Besoj se 4 euro ne muaj per nje bann...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

UrL
10-04-2009, 06:35:16

Web Design & Programim

Duke pasur parasysh se internetit shqipetar eshte zhvilluar se tepermi, dhe tashme ne konkurence me Tv, radio apo media te tjera duhet te gjitha bisneset te vogla apo te medha qofshin te kene nje webfaqe te tyre.Nese kini nje firme dhe deshironi kete te fundit , athere ju ftoj te kontaktojme dhe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: naim.murseli, hecto, Freedom Overdose

Shes PREMIUM portfolio - INVESTONI!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
EUKLIT
16-03-2009, 17:56:45

Vleresim per RevistaShqiptare.Com

Duke qene nje faqe e re dhe nuk ka shume kohe qe ka dale online kap rreth 600 -700 vizita unike ne dite. Cfare mendoni per kete faqe?Ne qoftese do te dilte ne shitje cfare vlere mund te kete?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
babjusi
22-02-2009, 19:41:39

[Ne shitje mod per forum Smf] Format postimi like vbulletin

[Ne shitje mod per forum Smf] Format postimi like vbulletinLloji i modifkimit: Modifikim me pageseCfare ben ky modifikim: Ky modifikim e ben pamjen e postimeve neper tema ne menyre horizontale si forumet vbulletin. D.m.th. Infot e postuesit jane siper postes ne ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: algert, sektor

Kerkoj te blej website !

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

sektor
05-02-2009, 01:52:56

webalbania.com - Mund ta shes per mungese kohe

Nese ka ndonje qe mund te bej nje oferte te mire mund ta shes....Per fat te keq ky website po shkon dem kot sepse nuk kam kohe te merrem me te.Nese jeni te interesuar beni ofeten tuaj.www.webalbania.co...

*
GoOn!
28-01-2009, 21:23:56

Shes ShkarkoShlir.com

Pershendetje.Desha tju njoftoj se dua ta shes ShkarkoShlir.ComPse?? Sepse un jom nga kosova dhe nuk kam asnje fitim nga ShkarkoShlir.com kam hapur Google Adsense pro ne kosov nuk vjen pin code . ( prej Google Ads mund ti fitoni 10$ ndit ) si jam ka fitoj un po nuk o ka mvjen Pin code qe 8 muj qe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Macho
25-01-2009, 11:52:54

Shes Domain photoshop-tuto.info

Pershendetje. Për shkak qe nuk po kam kohë të mirrem më këtë site vendosa qe nese shitet ta shes... Oferta nen 30 € nuk pranoj:) Bye
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

RomeoLab
25-01-2009, 01:43:25

Shes Domain www.alportal.net

Kam nja 2 domaine qe kisha ne mendje me ber dicka por per arsye shkolle qe me zen shume kohe nuk munda ti mbaroj keshtu qe po i nxjerr ne shitje.www.alportal.net

AlbanianMUSIC
09-01-2009, 19:46:43

6 Domain per Shitje Kosovablog.com

KosovaBlog.com Albanian1.com AlbanianMTV.com shikoshqip.tv Vlersohu.com Ftyrat.com Te intersuarit te bejn oferten ketu apo ne pm flm albo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Freedom Overdose
03-01-2009, 22:09:50

Shitje one-way links

Sic mund ta dini, nje one-way link (pra kur nje faqje ka linkun tend, dhe ti nuk e ke te saj) eshte shuuuume me me vlere sesa nje shkembim linkesh, nga pikpamja e Google gjithmon!Por, perfitimi eshte i njeanshem! Gjithsesi a ka te interesuar per one-way links nga Qyfyre.com??Cmimi eshte $5/muaj
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
gjentli
26-12-2008, 23:28:42

Sponzorizim i kategorive ne kosdir.com

Nese deshironi te beheni sponzor per ndonje kategori ne www.kosdir.com, me poshte keni cmimet adekuate:Numri i kategorive qe sponzorizoni:1 kategori = 20 euro,2 kategori = 35 euro,3 kategori = 50 euro,...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: hecto, albi2

Shitet ShqipMuzike.com

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: JetaMp3, OnlineBP, Jonian Dervishi

Kerko skedar (kenge) ne host !

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe