Alblist.com for Sale - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Alblist.com for Sale

Alblist.com for Sale

· 1 · 431

  • Postime: 118
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 15-12-2010, 07:47:42
Ideja e Alblist.com me lindi nga Craigslist.

Te them te drejten jam zhgenjyer shume nga investimi i kohes qe kam harxhuar me faqe ne shqip keshtuqe nuk me duhet me.
Nqs ndonjeri ka ide dhe pasion per tju futur ndonje projekti per faqe "open source" per publikun si craigslist ky emer domain eshte ideal.
I shkurter ka kuptim dhe eshte .com

Temat e fundit