Kerko skedar (kenge) ne host ! - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kerko skedar (kenge) ne host !

Kerko skedar (kenge) ne host !

· 3 · 1407

  • Postime: 406
  • Karma: +1/-0

ne: 30-11-2008, 15:58:12
Ky është një php-program (php-program perdor unë sepse nuk di si mund te thuhet "script" ne shqip) qe kërkon për skedare ne host dhe nxjerr rezultatet me adresat perkatese.

Një vend i mirë ku mund te përdoret janë faqet e muzikes (tipi i www.jetamp3.com) qe nuk i ruajnë këngët ne baze te dhenash por thjesht i lexojnë nga hosti.

Çmimi është 10 euro , pagesa bëhet me paypal !Demo : www.jetamp3.com

  • Postime: 404
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 06-12-2008, 21:26:07
Demo nuk punon

Citim
Not Found
The requested URL /\jetamp3\index.htm was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/1.3.41 Server at www.jetamp3.com Port 80

#2 ne: 06-12-2008, 22:11:01
Tani Punon : ) kerkojm falje nje gabim tek ne :)
provoni tani

Temat e fundit