Kerkoj Funpage me mbi 30mi fansa Shqiptar - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kerkoj Funpage me mbi 30mi fansa Shqiptar

Kerkoj Funpage me mbi 30mi fansa Shqiptar

· 8 · 2229

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0

ne: 08-10-2013, 00:51:59
Kerkoj Funpage (FUN) me fansa Shqiptar !!!

Te ket spaku 30.000 fansa

Cdo t'mir
« Editimi i fundit: 09-10-2013, 01:01:30 nga omedia »

 • Postime: 48
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 08-10-2013, 04:26:51
*Fanpage  :D

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 08-10-2013, 14:57:53

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 09-10-2013, 00:57:48
To: albanos

Jo FAN po FUN si psh:
https://www.facebook.com/HajgarePaKufii

se ka dallim FAN prej FUN

FUN me intereson sepse ato faqe funksionojn me se miri (kshtu mendoj) jan disi me aktive jo si disa faqe qe kan nga 20.000 fansa dhe kush sja fut...

Cdo tmir !!!

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 09-10-2013, 01:04:38

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 09-10-2013, 12:05:01
per ke je i interesuar ti omedia?

 • Postime: 89
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 09-10-2013, 18:19:06
https://www.facebook.com/hapsira.jotee


50 euro-Pagesa Live:Tirane/Prishtine/Drenas/Peja.

 • Postime: 48
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 14-10-2013, 22:09:35
To: albanos

Jo FAN po FUN si psh:
https://www.facebook.com/HajgarePaKufii

se ka dallim FAN prej FUN

FUN me intereson sepse ato faqe funksionojn me se miri (kshtu mendoj) jan disi me aktive jo si disa faqe qe kan nga 20.000 fansa dhe kush sja fut...

Cdo tmir !!!

Ahaaa ne ket kuptim, me fal!
Kam vetem nje Gjermane keshtu me 50k likes perafersisht.

Temat e fundit