Kërkoj një programues! (Web-Development) - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj një programues! (Web-Development)

Kërkoj një programues! (Web-Development)

· 4 · 623

  • Postime: 2
  • Karma: +0/-0

ne: 30-08-2011, 20:12:56
Mirëmbrëma!

Aktualisht kërkoj një programues të motivuar dhe të përkushtuar me kriteret e mëposhtme.

Detyrat tuat janë:
- Planifikimi dhe zhvillimi i projekteve në fushën e internetit
- Mirëmbajtja dhe përmirësimi i projekteve ekzistuese
- Aplikimi i standardeve të zhvillimit

Qka pres nga aplikuesi?
- Shkollë të lart të përfunduar ose pranë përfundimit në drejtimin e informatikës
- Përvoj si Programues i softuerëve në teknologjitë: PHP, MySQL, JavaScript
- Njohuri të mjaftueshme në fushat HTML, XML, XHTML dhe CSS
- Njohuri në gjuhën angleze
- Duhet te jesh entuziast :-)

Kjo punë nuk është lidhur me një vend, ti punon në shtepi, ne shkollë ose kudo. Orarin e zgjidh vet, kryesorja është që kryhet puna brenda një kohë te caktume! Aplikuesi duhet të jetë në kosovë!

Nese ke interes ose e ke ndonje propozim per ndonje shok tënd, atëherë më dergoni CV-te.
Detajet e tjera do ju jap pas kontaktit të parë.

Me respekt,


Email-adresa ime:


$a = "sni";
$b = "E";
$c = "b--K";
$d = ".com";
$e = "g#g";
$f = "L";
$g = 'mai';

$addy = strtolower(str_replace("--", $b . $a, $c));
$addy .= '.' . substr($addy, 0, 1) . 'r' . "@";
$addy .= str_replace('#', 'oo', $e) . strtolower($f) . 'e' . $g;
$addy .= strtolower($f) . $d;

echo $addy;

  • Postime: 982
  • Karma: +3/-3
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 31-08-2011, 10:01:32
Kur ti ke prekur frazen "punon nga shtepia" per cfare arsye duhet te jete ne Kosove? 

  • Postime: 168
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 31-08-2011, 22:27:23
Shume e bukur teknika e fshehjes se emailit po duhet me teper obfuscation se aq. :P

Uroj te gjesh aplikantin perkates.

  • Postime: 95
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 31-08-2011, 22:44:58
Shume e bukur teknika e fshehjes se emailit po duhet me teper obfuscation se aq. :P

Uroj te gjesh aplikantin perkates.
<?php
kodi i tij
?>

Kaq mjafton dhe merr adresen e gmail  hmmmmm:

Temat e fundit