Kerkoj nje Programues ! - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kerkoj nje Programues !

Kerkoj nje Programues !

· 3 · 692

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0

ne: 26-09-2011, 10:01:53
Kerkohet nje Programues !

Me duhet nje programues per permiresimin e disa problemeve aktuale ne nje projekt personal timin www.publikoj.com dhe per vazhdimin e metejshem te programimit.

Detyrat per programuesin:
a)   Permiresimin e disa difekteve dhe problemeve  aktuale. (10 tetor-10 nentor)
b)   Programimin e fazes se 2-te te projektit (15 nentor- 15 dhjetor)
c)   Programimin e fazes se 3-te te projektit (shkurt 2012)
Kerkesat per programuesin: Te kete eksperience me ndertimin e disa faqeve te tjera ne ne PHP/MySQL, Facebook API, jQuery, Youtube. Te jete korrekt dhe i pergjegjshem.
Preferohet nje programues me moshe mbi 25 vjec dhe qe banon ne Tirane ( pa paragjykuar asnje por do te doja te kisha nje kontakt te drejtperdrejte me te ), gjithsesi te gjithe e kane deren te hapur.
Te interesuarit te kontaktojne ne : edlarthaska@yahoo.it ose publikoj@gmail.com ku me pas do ju dergohet nje informacion me i detajuar per pikat a) dhe b) dhe me pas mirepres oferten tuaj.

Faleminderit.

  • Postime: 982
  • Karma: +3/-3
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 26-09-2011, 15:11:59
publikoj , nese interesohesh per programues ne Tirane te rekomandoj te kontaktosh me vellezrit Dervishi http://www.ishqip.com/

i ke te zotet per kete pune qe kerkon , jane banues ne tr . Sa per moshen nuk jua di sakte por di qe jane te zotet.

  • Postime: 982
  • Karma: +3/-3
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 26-01-2012, 10:05:40
Shoh qe paske bashkepunuar me http://ishqip.com/

:) Me behet qejfi qe ke degjuar rekomandimin tim.

Temat e fundit