Kerkoj postues per forum - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kerkoj postues per forum

Kerkoj postues per forum

· 1 · 856

  • Postime: 123
  • Karma: +0/-0

ne: 07-04-2012, 18:39:39
Pershendetje!
Sapo kam hapur nje website te ri dhe kerkoj persona qe te popullojne forumin me postime.
Forumi eshte ne anglisht,keshtu qe personat e interesuar duhet te dine anglisht.

Web adresa eshte: http://www.bestdialog.com

Pagesa varet nga niveli juaj i anglishtes, sa jeni aktiv,cfare materialesh postoni ne forum.

Per me shume kontaktoni ne privat duke bere oferten tuaj per nga numri i postimeve,niveli i gjuhes angleze etj.

Numri i kandidateve te kerkuar eshte 3.

Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id=100000771478134

Temat e fundit