Kush me ndihmon e te me thote sa mund te shitet nje faqe me 77.740 fansa ?? - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush me ndihmon e te me thote sa mund te shitet nje faqe me 77.740 fansa ??

Kush me ndihmon e te me thote sa mund te shitet nje faqe me 77.740 fansa ??

· 6 · 787

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0

ne: 03-06-2012, 22:05:25
Do ta vlersoja shume mendimin tuaj...flm

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 03-06-2012, 22:19:26
Varet dhe nga fanpage, emri... aktiviteti... jan e huaj apo shqiptar!

Un per vete si bleres do e blija deri ne 77-80$

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 03-06-2012, 22:23:58
ka statistikat e meposhtme ne mos gaboj dje i kam mare...ka shum lloje fansash kryesisht shqiptar ...ka lidhje me moden ,fashion ..eshte shum inetersante

ps:Flm per pergjigjen

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 03-06-2012, 23:00:35
Doje te dije thjesht sa mund te shkoj apo e ke per shitje?
Nqs jepet me ndonje oferte te mire mbase e mar un!

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 03-06-2012, 23:02:26
jo un doja te dija sa ofrohet pasi nese me duket e arsyeshme e shes ..

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 03-06-2012, 23:14:26
Ti e di :)

Nqs do me jep link ne PM te shikoj se per ke fanpage behet fjale.
Nqs do e nxjeresh ne shitje me thuaj.

Gjith te mirat!

Temat e fundit