Script Per kerkim Muzike - Tregu Webmasterave

×
Hyrja
Profili

Script Per kerkim Muzike

Script Per kerkim Muzike

· 2 · 360

  • Postime: 376
  • Gjinia: Mashkull

ne: 31-12-2012, 22:44:16
Pershendetje para disa kohesh kisha filluar nje script te vogel dhe e lash mbasdore por e fillova perseri dhe ja ku mbaroj.Scripti punon me youtube API dhe i jep mundesine vizitorve te kerkojne dhe te ndigjojne muzike.
Demo Live dhe blerja ne http://musicsearch.altervista.org/musicsearchscript/

Do mundohem qe versionin e dyte ta bej edhe me mundesin e shkarkimit te muzikave ne mp3.

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 04-01-2013, 13:43:28
shume e bukur e provova dhe funksione shume mire, suksese

Temat e fundit