Script per youtube - Tregu Webmasterave

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Script per youtube

Script per youtube

· 10 · 779

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 23-01-2011, 01:30:50
Kam pak dite qe me lindi nje mendim per te instaluar nje script per shkarkimin e videove nga youtube  :D por te kete mundesi dhe konvertimin ne mp3 mp4 dhe avi. ;)
Ka mundsi te me ndihmoje ndonjeri, sa kam kerkuar shume ne net dhe nuk kam gjetur asgje  hmmmmm:

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-01-2011, 01:36:48
Shitje | Blerje | Sherbime | Freelancer

Nese nuk ke ndonje oferte apo kerkese blerje, shitje, pune e te ngjashme me keto, atehere nje teme si kjo qe ke hapur ti s'e ka vendin ketu!

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 23-01-2011, 02:00:38
Dua qe ta ble nese ka nje te tille  ;)

 • Postime: 123
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 23-01-2011, 16:01:59
kam une nje script qe konverton por mp3 nuk ka...

Sa paguan?

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 23-01-2011, 23:13:14
Tani c'te them? Puna eshte te konvertoje mp3 se per te shkarkuar ne video eshte nje shtese qe perdore mozilla  :D pra nuk me interesone qe te paguaj per dicka qe eshte free  ;)

#5 ne: 25-01-2011, 13:40:47
ta instalosh ne ndonje faqe apo ne pc?

per pc ka plot qe sjan as nulled por thjesht free (youtube downloader)

Per script qe te krijosh faqe si video2mp3.net nuk di

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 26-01-2011, 00:21:31
ta instalosh ne ndonje faqe apo ne pc?

per pc ka plot qe sjan as nulled por thjesht free (youtube downloader)

Per script qe te krijosh faqe si video2mp3.net nuk di
Por jo mor lal se per ne PC e di une se ka sa te duash, por dua nje per webfaqe, pra script dhe jo program  ;)

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 26-01-2011, 00:23:26
Problemi me i madh qe ke ti eshte se edhe nese gjen nje skript te tille duhet nje server i fuqishem qe te arrije te shkarkoje videon, pastaj ta konvertoje ne formatin e deshiruar dhe ta ofroje per shkarkim.
 Just forget about it :D

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 26-01-2011, 00:35:59
 hmmmmm:Perse nuk ja vlen thuaj :-[
Por me pelqeu si ide se nuk kam pare ndonje web shqiptare qe te ofroje nje gje te tille, dhe ato te huaja qe jane jene vetem me reklama dhe te shkaterrojne nervat. :D

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 26-01-2011, 00:50:45
ne faqe te tilla pak rendesi ka gjuha. downloado, konverto, shkarko.

video2mp3.net shikoje kete faqe dhe me thuaj sa te hyn ne pun gjuha.

Ide kemi shum puna eshte sa jemi te zotet ti realizojm :)

Temat e fundit